Firma ADIMET powstała w 1991 roku i od tego momentu sukcesywnie umacnia swoja pozycję rynkową, oferując coraz to większy asortyment swoim klientom.

Zaopatrujemy sklepy detaliczne, hurtownie, składy budowlane oraz producentów korzystających z naszych artykułów w swojej produkcji w artykuły metalowe i artykuły gospodarstwa domowego. Zapraszamy wszystkie przedsiębiorstwa do zapoznania się z naszą ofertą, oraz o kontakt z naszym działem handlowym w celu uzyskania wszelkich informacji ofertowych, a także uzyskanie korzystnego rabatu cenowego.

TWOJE ZADOWOLENIE JEST NASZYM CELEM

Od początku działalności najważniejsze było dla nas zadowolenie naszych Klientów, dzięki czemu cieszymy się świetnymi opiniami i nienaganną reputacją. Właśnie to wyróżnia nas wśród konkurencji.

SŁUŻYMY FACHOWYM DORADZTWEM

Nasz zespół składa się z młodych, ambitnych ludzi, którzy świetnie znają się na sprzedawanym sprzęcie i chętnie pomogą w dokonaniu właściwego wyboru. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszą infolinią. Nasi handlowcy pomogą wybrać sprzęt dopasowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

DYSPONUJEMY NIEZWYKLE SZEROKĄ OFERTĄ

W naszej ofercie znajdują się produkty najbardziej znanych i cenionych producentów branży. Codziennie poszerzamy naszą ofertę o kolejne nowości, aby zapewnić jeszcze większy wybór oraz stały dostęp do produktów, których potrzbujesz.

OFERUJEMY KONKURENCYJNE CENY

Zawsze staramy się oferować nasze produkty w możliwie najlepszych cenach, dbając o satysfakcję Klientów z zakupów. Regularnie przygotowujemy także kolejne promocje i przedsprzedaże, oferując najlepsze oferty i najbardziej atrakcyjne okazje.

ZAPEWNIAMY BEZPIECZNE ZAKUPY

Poza wysoką jakością obsługi i komfortem zakupów, zapewniamy także całkowite bezpieczeństwo. Dane osobowe, które Klienci udostępniają nam w chwili zamówienia, są w pełni chronione i wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji transakcji.

STAWIAMY NA PASJĘ I ZAANGAŻOWANIE

Tak samo jak o Klientów, dbamy o swoich pracowników. Właśnie dlatego nasze szeregi zasila już ponad 900 osób, z których każda wnosi do firmy masę pomysłów i energii do pracy. Zapraszamy do naszego zespołu wszystkich, którzy chcą dzielić z nami swoje pasje oraz rozwijać umiejętności i zainteresowania.